Pion IT  ADAMED PHARMA S.A. odgrywa jedną z kluczowych ról w życiu organizacji. Nasze zadania nie zawężają się tylko do naprawy laptopów czy konfiguracji drukarek. Zespoły IT wspierają różne obszary biznesu w rozwoju i wdrażaniu nowych technologii, przyczyniają się do transformacji cyfrowej Adamedu.

W ramach Zespołu Baz Danych i Rozwiązań Chmurowych (Cloud & Data) szukamy osoby, która nie boi się wyzwań i chce rozwijać się w obszarze rozwiązań chmurowych, szczególnie w kontekście platformy Microsoft Azure oraz administracji baz danych Microsoft, Oracle, SAP HANA. Umiejętności jakich poszukujemy to: dobra znajomość języka SQL oraz Microsoft SQL Server. Ważne jest również analityczne myślenie i szybkość w uczeniu się. Pamiętaj, że język angielski wymagany jest w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Za co będziesz odpowiadać?

Na stanowisku stażysty będziesz uczestniczyć w projektach związanych z migracją danych do chmury, optymalizacją zapytań SQL, utrzymaniem obecnych rozwiązań, wdrażaniem nowych funkcjonalności. Weźmiesz udział w analizie kosztów utrzymania zasobów w chmurze i ich optymalizacji oraz administracji dużych zbiorów baz danych (on-prem oraz cloud). Możesz liczyć na duże wsparcie od doświadczonych specjalistów, ekspertów zespołu Cloud & Data. Poznasz codzienne czynności wykonywane przez administratorów.  Brzmi ciekawie. Dołącz do nas! Świetna atmosfera, możliwość pracy zdalnej, ciekawe wyzwania gwarantowane!

Lokalizacja: Pieńków (koło Warszawy)*

*ADAMED PHARMA zapewnia bezpłatny transport. O szczegóły zapytaj rekrutera