Jesteś absolwentem biofizyki, bioinformatyki, farmacji bądź medycy? Twoja praca licencjacka/ magisterska dała Ci przestrzeń na realizację projektów z zakresu bioinformatyki strukturalnej lub metod modelowania molekularnego? Ponadto sprawnie posługujesz się Pythonem, a komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci trudności?  Zapraszamy Cię do programu stażowego w Bioinformatyce.

Z nami będziesz mieć okazję uczestniczyć w zaawansowanych projektach badawczych, w dziedzinie komputerowego modelowania leków. Pozwoli Ci to na zdobywanie praktycznych umiejętności w symulacji i projektowaniu nowych molekuł leczniczych, co jest kluczowe w rozwoju nowoczesnej farmakologii. Doświadczysz pracy w zespole składającym się z ekspertów z dziedziny biologii molekularnej, biotechnologii, chemii medycznej i farmakologii. 

 

Za co będziesz odpowiadać? 

Po etapie wdrożenia i szkolenia, w zależności od Twoich umiejętności i kompetencji, będziesz realizować samodzielne zadania badawcze. To pozwoli Ci na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy i umiejętności, co jest nie tylko wyzwaniem, ale również szansą na demonstrację Twojej zdolności do prowadzenia niezależnych badań w dziedzinie modelowania leków.

 

Lokalizacja: Pieków (koło Warszawy).*

 

*ADAMED PHARMA zapewnia bezpłatny transport. 

O szczególy zapytaj rekrutera.