Jeśli jesteś osobą dokładną, rzetelną i lubisz pracować z mikroskopem oraz innymi narzędziami laboratoryjnymi, to mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dołącz do naszego zespołu kontroli jakości w firmie farmaceutycznej i rozwijaj się w interesującej branży, gdzie jakość i precyzja mają kluczowe znaczenie.

Podczas stażu będziesz mieć okazję nauczyć się obsługi nowoczesnych urządzeń laboratoryjnych, wykonywać testy i analizy labolatoryjne oraz zapoznać się z procesami kontrolowania jakości leków i substancji czynnych. Będziesz pracować pod okiem doświadczonych specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jeśli chcesz rozwijać się w obszarze kontroli jakości w laboratorium farmaceutycznym, nie czekaj dłużej i aplikuj na nasz staż! Zdobądź cenne doświadczenie i otwórz sobie drogę do kariery w przemyśle farmaceutycznym. Odkryj świat nowych możliwości i zgłębiaj tajniki kontroli jakości leków! Z nami uwolnisz nie tylko substancję czynną ale również swój potencjał!

 

Za co będziesz odpowiadać?

Jako stażysta będziesz odpowiadać za wykonanie badań analitycznych. Twoja rola będzie kluczowa w zapewnieniu bezpieczeństwa i jakości produktów. Nauczysz się interpretować wyniki przeprowadzonych analiz oraz prowadzić niezbędną dokumentację.

Będziesz mieć okazję brać udział w postępowaniach wyjaśniających, takich jak OOS, reklamacje, odchylenia czy CAPA mających na celu identyfikację i rozwiązanie wszelkich problemów związanych z jakością i bezpieczeństwem produktów.

 

Lokalizacja: Pabianice.* 

*ADAMED PHARMA zapewnia bezpłatny transport. 

O szczególy zapytaj rekrutera.