W zespołach NDD powstają pomysły i koncepcje. Możesz być ich częścią! Z nami rozwiniesz swoją wiedzę, talent oraz wesprzesz promowanie innowacji w tworzeniu nowych terapii. Nasze codzienne działania przyczyniają się do walki z chorobami cywilizacyjnymi, w tym nowotworowymi, ponieważ głównym obszarem naszego zainteresowania jest onkologia. Szukamy studentów ostatniego roku bądź absolwent kierunków studiów takich jak: biologia, biotechnologia, farmacja, medycyna. 

W ramach stażu otrzymasz możliwość dołączenia do dwóch zespołów: Biotechnologii i Białek Rekombinowanych oraz Badań In Vivo. Podczas spotkania rekrutacyjnego sprawdzimy, który zespół jest dla Ciebie! 

 

Za co będziesz odpowiadać?

Biotechnologia i Białka Rekombinowane - będziesz mieć okazję poznawać nowoczesny sprzęt laboratoryjny i nauczyć się  technik stosowanych przez doświadczony zespół, co umożliwi Ci efektywne przeprowadzanie skomplikowanych eksperymentów. Zbudujesz doświadczenia w pracy laboratoryjnej: wdrożysz się w funkcjonowanie laboratorium rozwojowego i przedklinicznego, zdobywając cenne doświadczenie w procesie rozwoju leków biologicznych. Po etapie wdrożenia i szkolenia, w zależności od Twoich umiejętności i kompetencji, będziesz realizować samodzielne zadania badawcze. W początkowej fazie praca będzie odbywała się pod nadzorem doświadczonych naukowców, co stanowi wyjątkową okazję do nauki od najlepszych specjalistów w branży.

Badania In Vivo - tu zdobędziesz praktyczną wiedzę z zakresu planowania i realizacji eksperymentów na modelach zwierzęcych, w tym ocenę toksyczności i efektywności leków, oraz metodologię modeli syngenicznych i ksenotransplantacyjnych. Nauczysz się, jak efektywnie analizować wyniki badań oraz jak korzystać z wiedzy dostępnej w literaturze naukowej do poszerzania kontekstu Twoich badań. Doświadczysz, jak funkcjonuje zespół zajmujący się wczesnym etapem odkryć leków, realizujący badania dowodowe i wspierający dalszy rozwój naukowy.

 

Lokalizacja: Pieńków (koło Warszawy).*

 

*ADAMED PHARMA zapewnia bezpłatny transport.

O szczególy zapytaj rekrutera.