Jeśli jesteś osobą zainteresowaną rozwojem technicznym oraz chcesz zdobyć cenne doświadczenie w branży farmaceutycznej, to mamy dla Ciebie idealną propozycję - staż w naszym zespole rozwoju technicznego!

Praca w obszarze rozwoju technicznego jest niezwykle istotna dla każdej nowoczesnej firmy farmaceutycznej. Dzięki nam, masz szansę uczestniczyć w projektach, które mają bezpośredni wpływ na jakość produkowanych leków oraz na innowacyjność naszych procesów produkcyjnych.

 

Za co będziesz odpowiadać?

Jako stażysta odpowiadać będziesz za prowadzenie dokumentacji z zakresu analiz chemicznych stosowanych w laboratorium. Nauczysz się tworzyć i wystawiać karty CAPA, analizować odchylenia i wnioski CHC, a także będziesz koordynować działania w zdefiniowanym zakresie. Weźmiesz udział w audytach i inspekcjach prowadzonych przez nadzór farmaceutyczny lub zleceniodawców. Nauczymy Cię tworzyć dokumentację techniczną zgodną z standardami GMP / EDQM oraz będziesz mieć okazję zaprzyjaźnić się z naszym systemem LIMS. Będziesz również osobą odpowiedzialną za tworzenie i opiniowanie instrukcji i procedur oraz zarządzanie systemami skomputeryzowanymi.

 

Lokalizacja: Pabianice.* 

*ADAMED PHARMA zapewnia bezpłatny transport.

O szczególy zapytaj rekrutera.