Szukasz możliwości rozwijania swojej kariery w dynamicznym środowisku farmaceutycznym? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w dziedzinie kwalifikacji i walidacji procesów? To świetnie trafiłeś!

Nasza firma farmaceutyczna poszukuje ambitnych i zaangażowanych osób do dołączenia do naszego zespołu kwalifikacji i walidacji. Będziesz miał okazję pracować z najnowszymi technologiami i narzędziami, zdobywać wiedzę od doświadczonych specjalistów oraz rozwijać swoje umiejętności w obszarze regulacji farmaceutycznych.

Jeśli jesteś ambitny, chcesz się rozwijać i masz silną motywację do pracy w branży farmaceutycznej, to nie wahaj się i aplikuj na staż w naszym zespole kwalifikacji i walidacji. Czekamy na Ciebie!

 

Za co będziesz odpowiadać?

Jako stażysta będziesz mieć okazję wzięcia udziału w koordynowaniu działań walidacyjnych, nadzorowaniu wniosków o zmiany non GxP, opracowywaniu prostych dokumentacji walidacyjnych oraz wykonywaniu testów kwalifikacyjnych na uniwersalnych szablonach. Ponadto będziesz osobą odpowiedzialną za inwentaryzację dokumentacji walidacyjnej, nadzór nad harmonogramem, wykonywanie przeglądów okresowych. Będziesz także rejestrować nowe wnioski CHC oraz brać udział we wdrożeniu systemu do nadzoru AKP oraz harmonogramowania walidacji - KPMS.

 

Lokalizacja: Pabianice. *

 

*ADAMED PHARMA zapewnia bezpłatny transport.

O szczególy zapytaj rekrutera.