Pasjonuje Cię branża farmaceutyczna i chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe? Mamy dla Ciebie idealną propozycję - staż w zespole zapewnienia jakości w naszej firmie farmaceutycznej!

Praca w dziale zapewnienia jakości to niezwykle ważne i odpowiedzialne zadanie, które pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa i skuteczności produktów farmaceutycznych. Dołączając do naszego zespołu, zyskasz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności. Ponadto będziesz mieć możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami, którzy chętnie będą dzielić się swoim know-how i wspierać Cię w trakcie stażu.

Jeśli jesteś osobą ambitną, sumienną i pasjonującą się branżą farmaceutyczną i dodatkowo znasz komunikatywnie język angielski i nie boisz się nim posługiwać, to ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj i aplikuj już dziś, aby rozpocząć swoją przygodę w zespole zapewnienia jakości w naszej firmie. Czekamy na Ciebie!

 

Za co będziesz odpowiadać?

Jako stażysta będziesz aktywnie uczestniczyć w identyfikowaniu, analizowaniu i eliminowaniu odchyleń w procesie produkcyjnym oraz w dokonywaniu oceny wpływu proponowanych zmian na proces wytwarzania leków. Ponadto będziesz dbać o doskonalenie systemu jakości poprzez redukcję liczby odchyleń i reklamacji, a także opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji związanej z zapewnieniem jakości.

Nauczysz się pracy projektowej i dowiesz się co to polityka integralności danych oraz dlaczego jest tak ważna, szczególnie w farmacji.

 

Lokalizacja: Pabianice.* 

*ADAMED PHARMA zapewnia bezpłatny transport.

O szczególy zapytaj rekrutera.